בעלי מקצוע

תחום בעלי המקצוע בחברת ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ הוא תחום הכולל בתוכו שורה ארוכה של בעלי מקצוע במגוון רחב של תחומי פעילות וענפי כלכלה החל מתעשייה, דרך שירותים, שירותי משרד, שירותים עסקיים, קמעונאות וכדומה, וכלה בתפקידי ניהול, ייעוץ גבוה, הוראה וחינוך ועוד. על מנת לספק את העובדים הטובים והמתאימים ביותר ללקוחותיה, מקפידה חברת ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ לבצע בחינה יסודית של תחום המקצוע בו נדרשים העובדים לפני כל תהליך גיוס, על מנת להגדיר את הנקודות המרכזיות לבחינה וזיהוי אצל מועמדים פוטנציאליים.

במסגרת פעילות החברה בהשמת עובדים בעלי מקצוע, מבצעת החברה תהליך מקדים של בניית היכרות עם הלקוח, פעילות הליבה שלו, מאפייני התעסוקה בארגון וכן מאפיינים ספציפיים לתחום המקצוע הנדרש, ובהתאם לכך מוגדר הפרופיל הטיפוסי של העובד האולטימטיבי בכל אחד מתחומי המקצוע בהם מטפלת החברה.

מן הסתם, לחברת ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ אין היכרות מעמיקה עם כל המקצועות החופשיים הקיימים, אך לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה החברה מאגר ידע מקיף ויסודי סביב אין ספור מקצועות כאלה, מאגר ידע המאפשר לה לבצע את עבודת הגיוס וההשמה בצורה אפקטיבית מאוד, יעילה מאוד ובעלת תוצאות יוצאות דופן בעולם הגיוס סביב בעלי מקצוע.

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל בהצלחה

איך אפשר לעזור?

השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות 2017 | ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ