פוליש והברקה

פוליש והברקה הוא מקצוע לכל דבר. על אף שמדובר בפעולה המבוצעת על ידי חברות ניקיון רבות ואנשי מקצוע חופשיים, בפועל מדובר על תהליך סופר מקצועי הדורש ידע סביב כל שלבי ההכנה לביצוע הפוליש, החומרים המתאימים לכל סוג של משטח, עבודה עם המיכון הנדרש, וכמובן היכולת לזהות את מידת ברק, ולבצע כל פעולה נדרשת כדי להגיע אל התוצאה הסופית הנדרשת.

בחברת ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ כוח אדם תוכלו למצוא שלל עובדים למטרות שונות, ובכלל זה גם מקצועני פוליש והברקה בעלי ניסיון בתחום, יוצאי חברות ניקיון מובילות בהן שימוש כמומחי הפוליש של החברה, וכן עובדים כלליים עם יכולות אישיות ובסיס מקצועי לרכישת המקצוע וההתמחות הנדרשת בתחום זה.

אנו בד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ עובדים עם שורה ארוכה של חברות ניקיון המציעות שירותי פוליש והברקה ללקוחותיהן, וזקוקות מעת לעת לאיוש משרות פנויות בתחום הפוליש וההברקה, או לעיבוי של מצבת כוח האדם הנוכחית סביב פעילות זו. בהתאם לכך, אנו מבצעים תהליך גיוס המתחיל באיתור עובדים פוטנציאליים מתוך מאגר העובדים הקיימים של ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ , וזאת על פי פרופיל מקצועי ואישי שנבנה עבור כל אחד ואחד מהם.

 

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל בהצלחה

איך אפשר לעזור?

השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות 2017 | ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ