אודות החברה

ד.ק.א כח אדם  היא חברת כוח אדם המתמחה בהשמה של עובדים במגוון רחב של ענפי כלכלה, ובפרט בתי מלון, מפעלי תעשייה וקניונים. פעילות החברה מתנהלת בכפוף לרישיון שהוענק לה על ידי משרד הכלכלה, כחברה הרשאית לעסוק בהשמת כוח אדם או כקבלן שירות באופן רשמי.

 

חברת ד.ק.א. מעסיקה כיום כ 850 עובדים ולאורך שנות הפעילות בתחום, פיתחה החברה שורה של פרקטיקות ומתודולוגיות עבודה להשמת עובדים בחברות ובתי עסק במטרה ברורה למצוא לכל עובד את מקום העבודה המתאים לו ביותר, ולאפשר למקומות העבודה הצורכים את שירותי החברה ליהנות מזרם של עובדים מתאימים ככל הניתן, ומרמת קליטה גבוהה של עובדים כעובדים קבועים לאורך זמן.

 

בהתאם לכך, עבור כל לקוח העובד עם חברת ד.ק.א נערך סיור מקדים ומקצועי הבוחן את פעילות החברה, את הצרכים התעסוקתיים והתפעוליים שלה, ומגדיר את העובד האופטימלי לתפקידים. בהמשך לכך, מגויסים עובדים בעלי פרופיל אישי ותעסוקתי מתאים ומופנים להשמה אצל אותם לקוחות. זה הוא כמובן רק השלב הראשון בתהליך, שלב שלאחריו שומרת חברת ד.ק.א על מעורבות מלאה בתהליך קליטת העובד.

 

במסגרת זאת, מקפידה חברת ד.ק.א להציב את העובדים במקומות העבודה המתאימים, ולהעניק להם ליווי צמוד ומקצועי בשלבי הקליטה הראשונים עד לקליטתם המלאה במסלול העבודה הנדרש, ובכפוף לשביעות רצונות של הלקוח. גישה מעורבת זו היא היושבת בבסיס הצלחתה של חברת ד.ק.א ומהווה את גורם הבידול המרכזי של החברה אל מול שורה ארוכה של חברות כוח אדם הפועלות בישראל.

 

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת ד.ק.א ולקבל סקירה מלאה על פעילות החברה, על היכולות וההתמחויות של החברה בענפי הכלכלה השונים, ועל האופן בו נבנית מערכת היחסים של החברה אל מול כל לקוח על פי הצרכים ועל פי מאפייני כוח האדם הדרושים לו. חברת ד.ק.א תפעל באופן הדוק עם מחלקת משאבי האנוש שלכם, או אתכם באופן אישי, תעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם, וכן תבצע הצגת תכלית של תהליך גיוס טיפוסי בענף אליו אתם משתייכים.

 

 

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל בהצלחה

איך אפשר לעזור?

השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות 2017 | ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ