קולינריה

חברת ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ מספקת שירותי כוח אדם לשורה של ארגונים, חברות ובתי עסק בעולם המסעדנות והקולינריה, החל בעובדים כלליים לעבודות סיוע במטבח, עבודות הגשה וניקיון, וכלה בעובדים מקצועיים עם הסמכות נדרשות לתפקידי קולינריה בכירים. לד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ מאגר עובדים כלליים כשלכל עובד פרופיל מקצועי ואישי אותו ניתן להתאים לכל דרישה של כל לקוח, ולהבטיח רמת התאמה גבוהה במיוחד של העובד למשרה המבוקשת.

מרבית המשרות בעולם הקולינריה הן משרות כלליות אותן יכולים לאייש עובדים כלליים המשמשים ככוח עזר לכוח המקצועי, ועל אף שמדובר לכאורה במשימת גיוס קלה, בפועל ישנו צורך לאתר באמת את אותם אנשים שתפקידים אלה יכולים להתאים להם לטווח ארוך, שכן המטרה הסופית של ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ ושל לקוחותיה היא לא רק לגייס ולאייש עמדות, אלא גם לאייש אותן עם האנשים המתאימים שיתאקלמו בעסק ויהפכו לעובדים מן המניין לאורך זמן.

לצד העובדים הכלליים, בעולם הקולינריה ישנה דרישה גם לכוח אדם מקצועי כמו טבחים, שפים, סו שף, מומחי רטבים, קונדיטורים, מקצועני בשר וכדומה. ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ  בונה פרופיל לכל מועמד במהלך תהליך הגיוס ואוחזת ביכולת לאתר במהירות ובקלות את כל אותם עובדים בעלי רמת ההתאמה הגבוהה ביותר לכל תפקיד סביבו צריך הלקוח עובד לאיוש העמדה.

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל בהצלחה

איך אפשר לעזור?

השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות 2017 | ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ