ניקוי דירות לפני איכלוס

ניקוי דירות לפני איכלוס הוא תחום רחב מאוד הדורש עובדים כלליים בהיקפים גדולים, וחברת ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ  נוכחת בתחום זה בעוצמה רבה, ומספקת לשורה של לקוחות המספקים שירותי ניקיון לפני איכלוס, זרם של עובדים מתאימים ומוכנים להכשרה, וכן עובדים בעלי ניסיון בתחומים משיקים או בתחום הספציפי של ניקיון דירות לפני איכלוס.

בכל שנה נמכרות בישראל אלפי רבים מאוד של דירות, חלקן נמכרות ישירות מן הקבלן, וחלקן נמכרות כדירות יד שניה. בכל אחד מן המקרים הללו, ישנו צורך לעבור על הבית בצורה יסודית ולנקות אותו, להכין אותו לקראת כניסת הדיירים החדשים, בין שמדובר על דירה מקבלן ובין שמדובר על דירות יד שניה. ניקיון זה, על אף שבמובנים רבים הוא נחשב לקל ופשוט יותר מאשר ניקיון של דירות מאוכלסות, בפועל דורש ידע מקצועי מתמחה, והבנה בסוג הלכלוך ואופי העבודה שיש לבצע במקום, על חומרי הניקוי, תהליכי הניקוי וכלי הניקוי הנדרשים בו.

  • קרא עוד

    חברת ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ, רכשה ידע רב בתחום זה של ניקוי דירות לפני איכלוס, לאור עבודתה עם מספר לקוחות הפעילים בתחום זה. במסגרת תהליכי הגיוס לתחום זה מאתרת החברה עובדים כלליים ללא כל ניסיון בתחום, וכן עובדים מקצועיים בעלי ידע מקצועי בתחום הניקיון, הפוליש, ליטוש רצפות ואף פינוי דירות. תהליך הניקוי עשוי לכלול שורה של שלבים, החל מפינוי דירה על כל הפריטים והפסולת שנאגרו בה לאורך שנים, וכלה בשטיפת הרצפה וביצוע פוליש מקצועי להענקת שכבת ברק ראויה למבנה.

    כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חשוב להפעיל צוות של עובדים כלליים המנוהלים על ידי איש מקצוע המכיר את תהליך העבודה בצורה יסודית, יודע לתפעל את מכשירי הניקיון השונים, ויודע לבצע את המשימה בצורה יעילה ואפקטיבית. בהתאם לכך, מקפידה ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ, לגייס תמהיל מוגדר מראש של עובדים כלליים לצד אנשי מקצוע המגיעים מן התחום, ולמעשה בונה לכל לקוח את מצבת כוח האדם שלו מא' ועד ת'.

    החברה לא מסיימת את תפקידה בבניית מצבת כוח אדם, ודואגת לשמר אותה במצב אופטימלי לאורך זמן, בין שעל ידי סיוע בהתאקלמות העובד בחברה על מנת שניתן יהיה למצות את תרומתו לארגון בצורה מיטבית, ובין שעל ידי המשך גיוס על בסיס קבוע ושוטף בהתאם לצרכים המתעוררים אצל הלקוח, ובהתאם להיקף המשרות המתפנות, וסוג העובדים הנדרשים.

    אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות עם מקצועני הגיוס של ד.ק.א ניקיון ורעיון בע"מ, בה נציג בפניכם את הניסיון המצטבר שלנו בתחום זה, את מאפייני תהליך הגיוס שאנו מיישמים בתחום, וכן את שלל היכולות המקצועיות שלנו באיתור עובדים מתאימים, בסינון העובדים, בליווי העובדים בשלבי ההתאקלמות הראשוניים, ואף בסיוע בהכשרתם על פי הנחיות ודרישות הלקוח, ובאמצעות גופי הכשרה חיצוניים או פנימיים בתוך הארגון.

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל בהצלחה

איך אפשר לעזור?

השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות 2017 | ד.ק.א. ניקיון ורעיון בע"מ